Walentynki w Rynku


Zdjęcie do artykułu: Walentynki w Rynku

Urząd Miejski w Radomiu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz partnerzy prywatni zapraszają 12 lutego na Walentynki w Rynku. Impreza odbędzie się w godz. 15-21.
 
W programie m.in. pokaz kulinarny w wykonaniu uczestników programu telewizyjnego, degustacja potraw przygotowanych podczas pokazu, walc zakochanych, gra miejska dla par i całych rodzin, romantyczne wycieczki po mieście, warsztaty wykonywania upominków walentynkowych. Wszystkie te atrakcje będą darmowe dla uczestników.

 

Podczas Walentynek będzie można zrobić sobie zdjęcia korzystając z darmowej fotobudki. Zostanie też zaprezentowana wystawa zdjęć w klimacie retro pt. "Piękne pary z dawnych lat" z archiwalnymi fotografiami z pierwszej połowy XX wieku. Z kolei Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów "SPRĘŻYŚCI" zaprasza zakochane pary na przejażdżki zabytkowymi rowerami typu tandem.

 

Spotkanie na Rynku zostanie uwiecznione na zdjęciu z drona. O godz. 16 zapraszamy wszystkich zakochanych radomian do pamiątkowej fotografii. Imprezie będzie towarzyszył koncert życzeń.  Uczestnicy imprezy będą mogli również kupić walentynkowe upominki, skorzystać z oferty radomskich restauracji i kawiarni.

 

Przygotowano również inne atrakcje dla zakochanych. W godz. 15-21 pary będą mogły bezpłatnie korzystać z lodowiska w Rynku (warunkiem bezpłatnego wejścia będzie posiadanie przez obie osoby przynajmniej jednego elementu odzieży wierzchniej np. czapki, szalika, rękawiczek w kolorze czerwonym). Wśród wszystkich uczestników imprezy zostaną rozlosowane ufundowane przez radomskich restauratorów zaproszenia na walentynkowe kolacje, poczęstunki w kawiarniach. Do wylosowania będą także wejściówki do klubów sportowych, bilety na koncert, do kina i teatru oraz inne atrakcje.

 

Restauratorów i cukierników z walentynkowymi słodkościami, gorącymi napojami, a także  wykonawców oraz sprzedawców walentynkowych upominków wciąż zapraszamy do skorzystania z budek handlowych na Rynku. (podmioty zainteresowane korzystaniem ze stoisk mają czas na zgłaszanie się do Wydziału Zarządzania Nieruchomościami Urzędu Miejskiego (pokój 211, tel. 48 36 20 401) do końca tygodnia, czyli do 3 lutego). Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod numerem telefonu 48 36 20 114, 48 36 20 777 lub pisząc na adres rewitalizacja@umradom.pl

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email