Bilety na galę boksu w kasach MOSiR-u


Zdjęcie do artykułu: Bilety na galę boksu w kasach MOSiR-u

W sobotę, 9 września wielki boks zawodowy zagości w Radomiu. W pojedynku wieczoru na stadionie miejskim przy ul. Narutowicza 9 rękawice skrzyżują czołowy polski pięściarz kategorii ciężkiej Krzysztof Zimnoch i obdarzony potężnym uderzeniem Amerykanin Joey Abell. - Ten pojedynek musi się skończyć nokautem! - zapowiada promotor bokserskiego wieczoru.

 

Krzysztof Zimnoch od samego początku swojej przygody z boksem prezentował niezwykły talent, który w połączeniu z dobrymi warunkami fizycznymi pozwalał mu wielokrotnie triumfować na amatorskich ringach w kraju i zagranicą. W 2010 roku Zimnoch przeszedł na zawodowstwo. Od tamtej pory zanotował na swoim koncie 22 wygrane walki, z których aż 15 rozstrzygnął przez nokaut. Przeciwnik Zimnocha jako zawodowiec stoczył 33 zwycięskie pojedynki, w których tylko dwa razy jego oponenci wytrzymywali z nim w ringu do ostatniego gongu.

 

W Radomiu dojdzie też do ciekawego starcia pomiędzy byłym mistrzem Europy i pretendentem do pasa mistrza świata Albertem Sosnowskim (49-8-2, 30 KO) i niepokonanym Łukaszem Różańskim (6-0, 5 KO). Kibice będą mogli też ocenić postępy Pawła Wierzbickiego (2-0, 2 KO). 23-latek z Sokółki w 2012 roku został młodzieżowym wicemistrzem świata kategorii superciężkiej – pierwszym od czasów samego Andrzeja Gołoty. Noc wagi ciężkiej dopełni rywalizacja Sergieja Werwejki (6-1, 4 KO) z Nagym Aguilerą (20-9, 14 KO).

 

Bilety na galę można kupić za pośrednictwem serwisu ebilet. W tej chwili nie ma możliwości zakupu wejściówek na obiektach MOSiR. W kasach MOSiR-u przy stadionie natomiast, przedsprzedaż prowadzona będzie w piątek, 8 września, w godz. 16-19. W sobotę bilety będzie można nabyć w godzinach 16-20. Start imprezy o godz. 19:30, wejście na stadion otwarte będzie już o godz. 18.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email