Ruszyły zapisy na Aqua Fitness 55+


Zdjęcie do artykułu: Ruszyły zapisy na Aqua Fitness 55+

Rozpoczął się nabór na kolejną edycję zajęć „Aqua Fitness 55+” w wodzie z elementami ćwiczeń korekcyjno–kompensacyjnych dla aktywnych osób w wieku 55+. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów przy rytmicznej muzyce na obiektach MOSiR w Radomiu:

Pływalnia Orka przy ul. Młynarskiej 26

Pływalni Delfin przy ul. Piastowskiej 17

Aquapark Neptun przy ul. Wyścigowej 49

 

Zajęcia będą trwały 45-60 minut i będą prowadzone w grupach jeden raz w tygodniu dla każdego uczestnika programu. Zajęcia zaczynają się 2 marca 2021 r. na ww. pływalniach.

 

Żeby wziąć udział w programie wymagane jest:
- zapoznanie się z regulaminem zajęć,
- złożenie oświadczenia stwierdzającego brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia aktywności fizycznej w tego rodzaju zajęciach,
- wyrażenie zgody na udostępnienie danych osobowych w związku z udziałem w zajęciach.


Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną wypełniony i podpisany skan oświadczenia należy przesłać na adres sport@umradom.pl lub przekazać instruktorowi na pierwszych zajęciach. Brak podpisanego oświadczenie uniemożliwi udział w zajęciach.


Wzór oświadczenia oraz regulamin zajęć jest dostępny na stronie www.radom.pl w zakładce sport/Aqua Fitness55+ (bezpośredni link http://www.radom.pl/page/7732,aqua-fitness-55+.html)


Zapisy telefoniczne będą prowadzone pod nr tel. (48) 36 20 604 w terminie 23.02 – 25.02.2021 r. w godzinach 11:00 – 17:00.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email